YOOtheme

Neprehliadnite!

"Väčšina ľudí a firiem dnes hľadá informácie, tovar a dodávateľov cez internet. Ak narozdiel od Vašich konkurentov ešte nemáte vlatnú web stránku, tí získali pred Vami konkurenčnú výhodu a preberú obchod, ktorí ste mohli získať aj Vy. Nečakajte preto na zázrak a využite našu ponuku na vytovrenie internetovej prezentácie Vašej firmy!"

Kontakt

EXPEDITION.SK

+421 908 166 668
www.webdesign.expedition.sk
webdesign@expedition.sk
skype: expedition.sk

Chcete zvýšiť návštevnosť Vašej web stránky či e-shopu?

Zvoľte si moderné spôsoby internetovej prezentácie v podobe cielených reklamných kampaní, SEO optimalizácie či kvalitného spracovania obsahu Vášho webu. Nemíňajte zbytočne peniaze na neefektívnu reklamu a zamerajte sa len na cieľovú skupinu zákazníkov. Dobre spracovaná internetová reklamná kampaň prináša merateľné výsledky!

V čom spočívajú princípy internetovej reklamnej kampane?

Realizuje sa najmä prostredníctvom služby AdWords najznámejšieho fulltextového vyhľadávača Google.com ale aj pomocou služby eTarget, ktorá kooperuje najmä s národnými vyhľadávačmi ako sú zoznam.sk, atlas.sk či spravodajskými servermi pravda.sk alebo sme.sk. Podľa Vami zadaných kritérií sa potom reklama objaví len u cielenej skupiny návštevníkov, ktorí predstavujú Váš budúci zákaznícky potenciál. Zároveň platíte len za reklamu, na ktorú návštevníci aj skutočne reagovali (princíp pay-per-click). Túto a mnoho ďalších výhod je teda rozhodne škoda nevyužiť.

Ďalšou možnosťou je komplexná SEO optimalizácia (search engine optimalization), vďaka ktorej sa bude odkaz na Váš web zobrazovať na prvých priečkach vo všetkých najznámejších vyhľadávačoch. S tým súvisí aj kvalitné spracovanie obsahu a vloženie kľúčových slov, ktoré poskytujeme aj vrámci komplexnej služby Copywriting.

Rozhodli ste sa investovať do komplexnej internetovej reklamy? Prenechajte nám nákup priestoru, tvorbu vhodných textov i výber kľúčových slov. Radi sa postaráme o úspešnosť Vašej firmy na internete!