YOOtheme

Neprehliadnite!

"Väčšina ľudí a firiem dnes hľadá informácie, tovar a dodávateľov cez internet. Ak narozdiel od Vašich konkurentov ešte nemáte vlatnú web stránku, tí získali pred Vami konkurenčnú výhodu a preberú obchod, ktorí ste mohli získať aj Vy. Nečakajte preto na zázrak a využite našu ponuku na vytovrenie internetovej prezentácie Vašej firmy!"

Kontakt

EXPEDITION.SK

+421 908 166 668
www.webdesign.expedition.sk
webdesign@expedition.sk
skype: expedition.sk

SUPER PONUKA

chatapre chaty, chalupy, priváty a penzióny

Máte chatu, chalupu, či penzión na prenájom? Chcete sa prezentovať na internete? Máme pre Vás SUPER PONUKU na vytovrenie internetovej stránky. Kliknite tu a pozrite si celú ponuku!

Vytvárame internetové stránky, ktoré dosahujú stanovené ciele, rýchlu návratnosť investícií a reprezentujú Vašu firmu. Prehľadné a zároveň graficky elegantné web stránky vyťažia z Vášho biznisu maximum. Prenechajte preto tvorbu webových stránok na odborníkov.

V oblasti tvorby a údržby internetových stránok máme bohaté skúsenosti. Pri tvorbe stránok dbáme na Vaše požiadavky a potreby, rovnako ako aj na ich funkčnosť a komplexnosť.

Ponúkame Vám:

Tvorba internetových stránok

Nemáte ešte vlastnú webstránku? V spolupráci s Vami Vám navrhneme a zrealizujeme webstránku presne podľa Vašich predstáv a požiadaviek.

     
Prerobenie internetových stránok

Nie ste spokojný s dizajnom alebo funkčnosťouo Vašej existujúcej stránky? Prerobením webstránky môžete zvýšiť jej príťažlivosť, funkčnosť, celkovú úspešnosť a efektivitu.

Aktualizácia internetových stránok

Nemáte čas a schopnosti na aktualizácie Vašej webstránky? Prenechajte túto činnosť na nás a Vy sa môžte plne venovať svojmu biznisu.

 
Redakčný systém (CMS)

V prípade záujmu nasadíme pre Vašu webstránku redakčný systém, prostredníctvom ktorého si po zaučení viete stránku aktualizovať aj bez odborných znalostí.

Internetový obchod (Eshop)

Chcete predávať svoje výrobky prostredníctvom internetu? Máte už "kamenný" obchod, no chcete predávať aj na internete? Vytvoríme Vám internetový obchod, vďaka ktorému zvýšite svoje tržby.

 
Ďalšie služby pre webstránky

Zaregistrujeme Vám doménu, poskytneme webhosting, zaregistrujeme stránku do interentových katalógov, zrealizujeme internetovú reklamu, odborný preklad stránok do angličtiny a nemčiny, vyhotovenie fotografií


Prečo mať vlastnú web stránku?

Web stránky sú najlacnejšou formou reklamy. V dnešnej dobe je internet najpoužívanejším prostriedkom na vyhľadávanie služieb, výrobkov, informácií a zábavy. Preto by ani Vaša firma nemala chýbať v tejto celosvetovej sieti a zaostávať za konkurenciou. Nechajte si u nás vytvoriť kvalitnú web stránku, ktorá zaistí Vašej firme nový image a prosperitu.